JAAGO TALU POOD

See siin on Jaago talu pood. Vaata lahkesti ringi, vajadusel küsi täpsemat infot ja anna oma soovidest, unistustest ja ideedest märku e-kirja, Facebooki sõnumi või telefonikõne teel. Proovime need täita 💗!

Jaago talu keraamika on loodud selleks, et pühitseda argipäeva tavalised hetked erilisteks. Nagu näiteks kohvipaus või õhtune teejoomine. Iga päev on ainulaadne ja väärtuslik, kui võtad selle nii elada. Ja siis jaksad, suudad ja tahad palju rohkem.
Tavalise imelise argipäeva tassid, kruusid, taldrikud, kannud ja vaagnad rustikaalselt romantilise ilmega. Valida võid valge savi ja puudriroosa glasuuri või tumeda savi ja valge glasuuri vahel. Välispinda ilmestavad reljeefsed kaunistused- roosid, lilled, südamed. Sisepinnal õitsevad kõikvõimalikud lilled, mis põletatud glasuuri sisse spetsiaalsete keraamikavärvidega. Mõnedel väga erilistel nõudel kohtab aga päris ehtsat kuldagi!
Kruusid ja tassid: 30 eurot (maht umbes 400 ml)
Kausid: alates 20 eurost (läbimõõduga 15-20 cm)
Prasskannud: 40-60 eurot (ühetassikannust 1,5 liitrini)
Vaagnad: alates 35 eurost (läbimõõduga 20-30 cm)
Ostmiseks helista, kirjuta või joonista!

Hooldamine: Tume tihedaks paakunud savi sobib hästi ka nõudepesumasinasse, aga kui soovid nõudele pikka iga, pese käsitsi. Roosa glasuuriga tasse pese käsitsi.


Siin näed meie talu karumõmme ja kaisukaid. Uuri aga lahkesti pilte ja kui karuhuvi peale tuleb, võta ühendust!
Karu pikkus:  ~50 cm, istudes  ~33 cm
Rõivastatud ja sünnitunnistustega varustatud mõmmide hind: 75 eurot
Ostmiseks helista, kirjuta või joonista!

Jaago talu Väike Roheline Karuvabrik mõtleb roheliselt. Meie siin usume, et maailma saab muuta ka väikeste asjadega. Näiteks mängukarudega, mis on loodud kallistamiseks ja kaisutamiseks ning mis sünnivad naturaalsetest materjalidest, mis mujal on tarbetuks osutunud.
Kõik Väikese Rohelise karuvabriku mõmmid on ise nägu ja tegu, sest materjal pole kunagi ühetaoline. Karud sünnivad käsitööna teise ringi kampsunitest, mis on pesumasinas hargnematuks vanutatud. Ka karude naturaalkangastest kleidid, püksid ja alusseelikud on elujärjega teisel ringil.  Kõhutäiteks on mõmmidel küll kunstmaterjal, kuid seegi mööblitööstuse jääk, mis muidu prügimäele rändaks. Kõhtu kaovad ka need kampsunitükid, mis väljalõikamisel üleliigseks osutuvad. Ainsad uued detailid on mõmmide turvasilmad, ikka selleks, et pisikesel peremehel või perenaisel ohutu mängida oleks.
Iga karu saab kaasa sünnitunnistuse, kus kirjas viimase nõelapiste päev, karu ja tulevase karuomaniku nimi ning karu saamislugu.

Väikese Rohelise karuvabriku mõmmid on eelkõige mõeldud  küll lastele, aga tihti poeb mõni karu hinge ja kaissu ka täiskasvanule. Ausalt!

Leenu on selline nukutirts, kel rõõmsat meelt ja postiiivset mõtlemist nõnda palju, et jaguks mitmele. Tüdrukul on peas toredad patsid, mida saab lahti harutada ja uuesti soenguks punda. Leenu nina vaatab alati ülespoole. Mitte uhkuse pärast, Leenu lihtsalt ei lase kunagi nina norgu.  
Leenud on valmistatud villastest kampsunitest, mis on pesumasinas hargnematuks vanutatud. Nukutirtsude rõivad on samuti teise ringi materjalidest. Iga tüdruk saab kaasa sünnitunnistuse, kus kirjas viimase nõelapiste päev, nuku ja tulevase nukuomaniku nimi ning tirtsu saamislugu.

Nuku pikkus:  ~50 cm, istudes  ~33 cm
Rõivastatud ja sünnitunnistustega varustatud leenu hind: 95 eurot
Ostmiseks helista, kirjuta või joonista!


 
Kommentaarid