TÖÖTUBADE TELLIMINE

Lisaks korraliselt ning meie plaani järgi toimuvatele sõprade ringile, saviõdakutele ja laagritele on meie juures võimalik korraldada mõnusa käsitöise olemisega õpituba, pärastlõunapiknik, sünnipäevapidu, suguvõsa kokkutulek, ettevõte suvepäevad või mõni muu tore ettevõtmine päris oma äranägemise järgi.  Tahad näiteks täpsemalt teada, kuidas viltimine või mõni muu käsitöötehnika käib? Plaanid mõnd eset või tööd, aga üksi tundub heidutav pihta hakata?  Soovid sünnipäeva või muud tähtsat sündmust meeldejääva tegevusega vääristada? Meie saame aidata!
Allpool leiad peotäie võimalikke õpitubasid koos hinnakirjaga, aga vabalt võid ühendust võtta ka oma ideede ja nägemusega. 
Toreda koostööpartneri, kodukohvik Tillu abiga pakume soovi korral õpitoalistele kõhutäidet.Savikruus
Oma idee ja käe järgi tehtud kruus, tegija nimi all ja head mõtted sees, kulub igaühele ära. Töötoas valmib OMA KRUUS ning saab selgeks savist keraamikaks muutumise lugu.
Hind: 399 EUR/kuni 20 inimest
Rullimosaiigikausid
Savist veeretatud "kaneelirullid" sätime vormiks võetud anuma siseküljele mõnusaks mosaiigiks. Seest silume kausi siledaks, väljast jääb ühke muster näha. Kausid lähevad ahju küpsema, kätte saab need hiljem juba glasuuriga kaetult.
Hind: 399 EUR/kuni 20 inimest
Vintage-stiilis pross
Vormilt pisike, aga sisult suur- vot selline õpikas ongi! Lahedas peamiselt taaskasutusmaterjale tarvitavas töötoas valmistame tugevast kartongist prossitoorikud ning katame need trükitud mustripaberite, ajakirjaväljalõigete või värvipaberijääkidega. Tulemuseks on mistahes loomad, linnud või tegelased, keda saab kanda prossina. Tihti tõuseb õpitoaliste käte alt lendu hulk unistuste sinilinde, aga sama hästi võib ette võtta muidki tegelasi ja vorme- kasvõi rebaseid või karusid. 
Töötuba sobib hästi vigurmõtlejatele!
Hind: 299 EUR/kuni 20 inimest

Söögiriistade tuunimine
Võimalusterohke uusmaterjali- polümeersavi- abil muudame kasutatud noad-kahvlid-lusikad vahvaks uueks serviisiks.
Hind: 299 EUR/kuni 20 inimest
Helmekee
Rahvuslikest helmekeedest inspireeritud õpitoas muutuvad toredad mustrilised kangajäägid ja paelad-pärlid tõelisteks pilgupüüdjateks- tekstiilkeedeks. Hea õpituba romantikutele ja statement-piece-tüüpi ehete kandjatele!

Hind: 299 EUR/kuni 20 inimest
Ühenööri- või nööpauguköites päevaraamat
Päevaraamat, märkmik, retseptivihik, aadressiraamat ... Ise köidetud ja kaetud tühjade lehtedega raamat ahvatleb kindlasti mõnusamaid ülestähendusi kui poest ostetu. Selle õpitoa osas on mitmeid võimalusi alates ise kaante kujundamisest kuni köitestiili valikuni välja.
Hind: 299 EUR/kuni 20 inimest
Raamatukarbid
Vanadest väsinud ja enam mitte lugemist leidvatest teostest teeme mõningase aja-, liimi- ja paberikulu abil mõnusad peidupaiga pisiesemetele, väärtuslikele fotodele või väärikamat ümbrist vajavale kingile.
Hind: 299 EUR/kuni 20 inimest

Kübaratrikk
Tõelised daamid kannavad ikka kübarat. Kui mitte iga päev, siis pühapäeviti ja mõnikord ikka. Töötoas valmivad kübarad on just nõnda asjalikud ja igapäevased või glamuursed ja silmapaistvad kui tegija soovib, mõjudes värskelt ja vahvalt nii poisipeal kui pikkades kiharates. Karta ei maksa kellelgi, sest väike nägus kübarake on pigem peaehe kui möödunud sajanditesse takerdunud harjumatu veidrus,
Hind: 299 EUR/kuni 20 inimest
Helkur
Helkur on igapäevane ja vajalik ese, seda iseäranis pimedal aal. Seejuures ei pea see aga igav ja silmatorkamatu olema. Meil valmivad erinevates tehnikates helkurid täidavad oma kõige tähtsamat funktsiooni, on aga seejuures silmapaistvalt erilised.
Hind: 299 EUR/kuni 20 inimest


Üks hää päev Jaago talus sisaldab
Üht kuni mitut käsitöist õpituba
Saunamõnusid
Hobusõitu
Üht kõva kõhutäit talutoitu igale osalejale
Üht mõnusat teeleminekusöömaaega
Vabaaegset vedelemist, maaõhu nuusutamist ja pilvede lugemist.
Hind kokkuleppel.


Peatse kohtumiseni!Kommentaarid