Töötubade tellimine

Lisaks korraliselt ning meie plaani järgi toimuvatele sõprade ringile, saviõdakutele ja laagritele on meie juures võimalik korraldada mõnusa käsitöise olemisega õpituba, pärastlõunapiknik, sünnipäevapidu, suguvõsa kokkutulek, ettevõte suvepäevad või mõni muu tore ettevõtmine päris oma äranägemise järgi.  Tahad näiteks täpsemalt teada, kuidas viltimine või mõni muu käsitöötehnika käib? Plaanid mõnd eset või tööd, aga üksi tundub heidutav pihta hakata?  Soovid sünnipäeva või muud tähtsat sündmust meeldejääva tegevusega vääristada? Meie saame aidata!
Allpool leiad peotäie võimalikke õpitubasid koos hinnakirjaga, aga vabalt võid ühendust võtta ka oma ideede ja nägemusega.
Toreda koostööpartneri, kodukohvik Tillu abiga pakume soovi korral õpitoalistele kõhutäidet.

Savikruus
Oma idee ja käe järgi tehtud kruus, tegija nimi all ja head mõtted sees, kulub igaühele ära. Töötoas valmib OMA KRUUS ning saab selgeks savist keraamikaks muutumise lugu.
Hind: 250 EUR/kuni 20 inimest
Rullimosaiigikausid
Savist veeretatud "kaneelirullid" sätime vormiks võetud anuma siseküljele mõnusaks mosaiigiks. Seest silume kausi siledaks, väljast jääb ühke muster näha. Kausid lähevad ahju küpsema, kätte saab need hiljem juba glasuuriga kaetult.
Hind: 250 EUR/kuni 20 inimest
Söögiriistade tuunimine
Võimalusterohke uusmaterjali- polümeersavi- abil muudame kasutatud noad-kahvlid-lusikad vahvaks uueks serviisiks.
Hind: 150 EUR/kuni 20 inimest
Vilditud ehted
Märgviltimise töötoas õpime selgeks, kuidas vee, seebi ja höörumise abil kohev vill ehteasjaks muuta. Selgeks saab nii villa vildiks saamise lugu kui põhilised ehtevalmistamise tõed- traadi väänamine, käänamine ja keeramine
Hind: 150 EUR/kuni 20 inimest
Iseloomuga järjehoidja
Põnevale raamatuaksessuaarile- järjehoidjakonksukesele- disainime ja teeme valmis isikupärase ripatsi. Valmis järjehoidja aitab lugemisjärge pidada ja laseb raamatu lugemise vaheajal  muretult riiulisse tagasi pista: ilus kaunistus raamatuseljal aitab poolelioleva teose kiirelt üles leida.
Hind: 150 EUR/kuni 20 inimest
Vintage-stiilis pross
Romantikutele mõeldud töötoas valmistame tugevast kartongist prossitoorikud ning katame need imeilusate vanamoeliste trükitud mustripaberitega. Tavaliselt tõuseb õpitoaliste käte alt lendu hulk unistuste sinilinde, aga sama hästi võib ette võtta muidki tegelasi ja vorme.  
Hind: 150 EUR/kuni 20 inimest
Ühenööri- või nööpauguköites päevaraamat
Päevaraamat, märkmik, retseptivihik, aadressiraamat ... Ise köidetud ja kaetud tühjade lehtedega raamat ahvatleb kindlasti mõnusamaid ülestähendusi kui poest ostetu. Selle õpitoa osas on mitmeid võimalusi alates ise kaante kujundamisest kuni köitestiili valikuni välja.
Hind: 150 EUR/kuni 20 inimest
Raamatukarbid
Vanadest väsinud ja enam mitte lugemist leidvatest teostest teeme mõningase aja-, liimi- ja paberikulu abil mõnusad peidupaiga pisiesemetele, väärtuslikele fotodele või väärikamat ümbrist vajavale kingile.
Hind: 150 EUR/kuni 20 inimest

Kübaratrikk
Tõelised daamid kannavad ikka kübarat. Kui mitte iga päev, siis pühapäeviti ja mõnikord ikka. Töötoas valmivad kübarad on just nõnda asjalikud ja igapäevased või glamuursed ja silmapaistvad kui tegija soovib, mõjudes värskelt ja vahvalt nii poisipeal kui pikkades kiharates. Karta ei maksa kellelgi, sest väike nägus kübarake on pigem peaehe kui möödunud sajanditesse takerdunud harjumatu veidrus,
Helkur
Helkur on igapäevane ja vajalik ese, seda iseäranis pimedal aal. Seejuures ei pea see aga igav ja silmatorkamatu olema. Meil valmivad helkurid täidavad täievoliliselt oma kõige tähtsamat funktsiooni, on aga seejuures silmapaistvalt erilised.

Üks hää päev Jaago talus sisaldab

Üht kuni mitut käsitöist õpituba
Üht maastikumängu
Hobusõitu
Üht kõva kõhutäit talutoitu igale osalejale
Üht mõnusat teeleminekusöömaaega
Vabaaegset vedelemist, maaõhu nuusutamist ja pilvede lugemist.
Hind kokkuleppel.


Peatse kohtumiseni!
...


Kommentaarid