Põllepäev on 13. aprillil!


13. aprillil õmbleme Jaagol põllesid! Muidu ehk ei tihkakski jälle pakkuda, aga aina küsitakse. Järelikult on vaja! Ning et ma olen loomu poolest laisk inime, siis võin täiesti vabalt siia alla tsiteerida iseennast, lihtsalt paar põllepäeva tagasi.

Kuna hulk Jaago sõpru lippab siiamaani ringi puhta põlletuna, tuleb põllepäev jälle! On seejuurest täpselt sama satsiline, suuretaskuline ja muretult shabby-boho-šikk, nagu peab. Juuresolev pilt kõneleb enda eest ise. Kel eelmisel korral lisaks päevale ka kuulutus vahele jäi, siis teadmiseks alljärgnev: põllepäev on sedasorti päev Jaago talus, mille käigus valmib osalejale isiklik ja oma Põll. Just nimelt suure algustähega ja eepiline- vaata jällegi pilti, eksole!  Et põllest, iseendast ja tegemisest täit rõõmu tunda, võtame selleks terve päeva, kella üheteistkümnest õhtul nelja-viieni välja. Passitame lõikeid, valime kangaid, lõikame juurde (mis naljakas väljend, juurde ei tule ju midagi), kohandame põlle vastavalt kandjale, õpime satse tegema ja paneme kokku. Nobedatel näppudel on õhtuks põll valmis, nautlejatel ka ... pisut hiljem :)


Jep, nii ongi.
Ega see küsimine nüüd üleliia üllatav ka ole. Rikkalik satsiline kleit-põll käib maaromantikaga kokku nagu valatud. Mina kannan põlle igal ajal, nii suvel kui talvel ja tõesti on mugav ja ilus korraga!


Kui ka Sinu hing ihkab põlle, siis näeme 13. aprillil kell 11.00! Peatseid põlleomanikke palume lahkesti registreeruda, kas siis e-kirjatsi, FBtsi, telefonitsi või nööbist-kinni-võtutsi. Osavõtutaks on 50 eurot. See sisaldab põlleõpetust, lõikeid ja lõikepaberit, põlle põhikangast, kõhutäit ja piimavahuseid kohvipause koogiga- ühesõnaga kõike, mis mõnusa päeva veetmiseks vaja. Põlle satsikangaks haara võimalusel omalt poolt kaasa mõni kasutamisest väsinud puuvillane meeste triiksärk. Kui minu paktav kangas (praeguse seisuga heleroheline või kreemikas mustriline) tundub kahtlane :) võid soovi korral kaasa võtta oma kanga- no et põll tuleks täpselt nii roosa või roheline kui vaja. Täpsemad juhised, mida võtta, mida jätta, saad sel juhul minult.
Et siis registreerumiseni?


Kommentaarid